• Hudobný odbor

• Ponuka hudobného odboru: hra na klavíri, keyboarde, akordeóne, priečnej flaute, zobcovej flaute, husliach, gitare, bicích nástrojoch, organe a tiež výuka spevu.
      • Výtvarný odbor

• Na výtvarnom odbore ponúkame našim žiakom tieto vyučovacie predmety: kresbu, maľbu, grafiku, dekoratívne činnosti, modelovanie a tvarovanie, práca s hlinou aj s vypálením keramických výrobkov vo vypaľovacej peci.
      • Tanečný odbor

• Vo výtvarnom odbore sa naši žiaci stretnú najmä s výukou moderného tanca. Každoročne pripravujeme tanečné vystúpenie v ktorom sa v spoločnej choreografii predstavia žiaci všetkých tanečných tried.
        • Duchovný a umelecký odkaz Banskoštiavnickej Kalvárie

Dňa 14.3.2024 sa šikovné speváčky z našej ZUŠ Simona Géciová a Tatiana Mrázová a p. učiteľka Mgr. Radka Horáková, DiS. art., zúčastnili celoslovenskej speváckej súťaže Duchovný a umelecký odkaz Banskoštiavnickej Kalvárie v Banskej Štiavnici. Vo svojej kategórii, ktorá bola najpočetnejšie zastúpená, podali skvelé výkony a v silnej konkurencii získali krásne umiestnenia, Simonka v striebornom pásme a Tatianka v zlatom pásme. Dievčatám srdečne blahoželáme a tešíme sa na ich ďalšie úspechy a p. učiteľke ďakujeme za odborné pedagogické vedenie.

• Oznam

Riaditeľ Spojenej školy sv. Jána Pavla II. v Poprade týmto oznamuje, že v zmysle §150 ods. 5 zákona 245/2008 Z.z. - Zákon o výchove a vzdelávaní, udeľuje žiakom a študentom ZŠ a gymnázia dňa 19. 10. 2023 (štvrtok) riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.

V tento deň nebude zabezpečený pre žiakov 1. - 5. ročníka ZŠ ani Školský klub detí.Ďakujem za pochopenie.

• FS Vagonár v Brazílii

V meste Nova Prata sa konali medzinárodne Majstrovstvá sveta organizáciie FIDAF. FS Vagonár získal titul World Champion - čiže majster sveta FIDAF, ako jediná krajina z Európy v histórii súťaže spomedzi 5 zúčastnených krajín.

Okrem toho získali ocenenie za najlepšie choreografie na súťaži. Srdečne blahoželáme

• Dielňa Bies - Výroba a opravy organov
      • Nadácia Filantropia